top of page

Veebipoe Le Vignoble (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Le Vignoble (registrikood 12805499), asukohaga Tallinn Arbu 12-6.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

 

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Teistesse riikidesse kokkuleppel ostja ja müüja vahel.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

 

Taganemisõigus

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile levignoble64@gmail.com või helistada telefonil: 56464831

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijavaidluste komisjonis. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

 

KOHALETOMETAMINE

Le Vignoble e-poest tellides võid kaubale tulla ise järgi Liivalao 11, Tallinn (Männiku), tellida kaubad pakiautomaati, kasutada Omniva kullerit või kasutada kohaletoimetamiseks Le Vignoble kohaletoimetamise teenust.

 

TULEN KAUBALE ISE JÄRELE

 

Le Vignoble kontor on avatud neljapäeviti ja reedeti 14.00-17.00. Soovitav on helistada ette telefonil 56464831. Teistel aegadel on kontor avatud kokkuleppel.

Tellitud tooted saab kätte isikut tõendava dokumendi (ID kaart, pass, juhiluba) ja tellimuse numbri esitamisel. Alkohoolseid jooke sisaldavate tellimuste kättesaamine toimub ajavahemikus kell 10.00-21.00 ning kaup antakse üle ainult täisealisele isikule vanuse tuvastamiseks esitatud dokumendi alusel. Kohaletoimetamise tasu kohale tulles kaubale ei lisandu.

Juhul, kui klient ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loetakse klient lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 

TELLIN KAUBAD PAKIAUTOMAATI

 

Omniva pakiautomaati tellides lisandub hinnale kohaletoimetamise tasu 4.00 €.

Ostud alates 79 € toimetame pakiautomaati kohale tasuta.

Pakiautomaati kohale jõuab esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup ostu sooritamisele järgneval päeval, reedest pühapäevani ostetud kaup hiljemalt järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Klienti SMS-teade, mis sisaldab ukse avamiseks unikaalset uksekood. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiab pakiautomaadi puutetundliult ekraanilt.

Alkohoolseid jooke sisaldavate tellimuste puhul toimub kauba kättesaamine pakiautomaadist ajavahemikus kell 10.00-22.00 (või pakiautomaadi asukoha sulgemisajani, kui asukoht suletakse enne 22.00). Lisaks uksekoodile on vajalik alkoholitoodete vastuvõtmisel sisestada ka ID-kaart ning PIN-kood vanuse tuvastamiseks.

Juhul, kui klient ei võta kaupa 7 päeva jooksul pakiautomaadist välja, loetakse klient lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma koos postikuluga tagastame, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

 

KASUTAN OMNIVA KULLERIT

 

Valides kauba kohaletoimetamiseks Omniva, lisandub tellimusele kohaletoimetamise tasu 4.00 €. Alates 200€ ostust on kuller tasuta. 

Kullerteenuse kasutajatele toimetatakse kaubad kohale otse tellimuses märgitud aadressile.

Esmaspäevast pühapäevani ostetud kaubad tarnitakse kohale ostu sooritamisele ülejärgneval tööpäeval ajavahemikus kell 9.00-21.00. Kauba üleandmise täpse kellaaja lepib kuller Kliendiga enne kauba kohaletoimetamist telefoni teel kokku.

Alkohoolseid jooke sisaldavad tellimuse antakse üle ainult täisealistele isikutele vanuse tuvastamiseks esitatud dokumendi alusel.

KASUTAN KOHALETOIMETAMISE TEENUST

Toimetan ka ise kauba kohale Tallinna linnas ja Viimsi vallas. Kohaletoimetamise tasu 3.50

Alates 100 eurost on Tallinna linna ja Viimsi valla piires kohaletoimetamine tasuta.
Kaubad  toimetatakse e otse tellimuses märgitud aadressile.

Kullerteenuse kasutajatele toimetatakse kaubad kohale esmaspäevast laupäevani tellimuses märgitud ajavahemikus.

Alkohoolseid jooke sisaldavad tellimuse antakse üle ainult täisealistele isikutele vanuse tuvastamiseks esitatud dokumendi alusel.

bottom of page