top of page

POOD JA CATERING

 

Le Vignoble on erinevate kaupade, sealhulgas alkohoolsete jookide cateringiga tegelev e-pood, kus müüjaks on Le Vignoble OÜ (registrikood 12805499) (edaspidi www.levignoble.net), ja klient, kes vormistab www.levignoble.net keskkonnas tellimuse ning identifitseerib end sisestades oma isikuandmed (edaspidi nimetatud Klient, koos Lepingupooled), sõlmivad käesoleva www.levignoble.net -ga kasutuslepingu (edaspidi nimetatud Kasutusleping).

 

Catering E-pood 

www.levignoble.net on internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük teenuse kasutajale.
Domeen www.levignoble.net kuulub Le Vignoble OÜ-le

 

Üldsätted

 

Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest, Tarbiijakaitseseadusest ja teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust. Le Vignoble OÜ-l on õigus mistahes ajal teha pakutavasse teenusesse muudatusi ja ühepoolselt muuta Kasutuslepingu tingimusi, ilma et tal oleks kohustus teatada sellest Kliendile. Le Vignoble OÜ müüb kaupu juriidilistele isikutele ja eraisikust klientidele vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

www.levignoble.net veebilehelt  alkohoolseid tooteid ostes kinnitab eraisikust Klient, et on vähemalt 18 aastat vana. Ostja vanust kontrollitakse kauba üleandmisel. Kauba vastuvõtmisel tuleb Teil oma isik isikut tõendava dokumendiga tuvastada. Juhul, kui Klient ei ole võimeline oma vanust tõestama, kaupa üle ei anta, postikulusid ei tagastata ja kauba ostuhinna tagastamisel arvestatakse maha tagastamisele kulunud postikulud ja käitlustrahv 5 EUR.

 

Tooted ja ostu sooritamine

 

Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Kodulehel olevad tootekirjeldused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

Klient valib välja soovitud tooted, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, kätte toimetamise aadress, postiindeks) ning tasuma toote eest valitud viisil.

Klient avaldab ja kinnitab, et ta soovib ja nõustub maksma kogu toote ostuhinna enne tellimuse täitmist. Kui teenuse kasutaja valib tasumiseks maksmise pangalingi kaudu, siis kohustub Teenuse kasutaja koheselt tellimuse vormistamise käigus pangalingi kaudu toote ostuhinna ära tasuma. Kui Klient soovib tasuda toote eest arvega, siis kohustub ta seda tegema hiljemalt kolme (3) kalendripäeva jooksul arvates tellimuse vormistamisest. Tellimus pööratakse täitmisele pärast raha laekumist Teenuse osutaja arveldusarvele. Osapoolte kokkuleppel on erandid võimalikud.

Klient kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed. Le Vignoble OÜ ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest. Müük toimub siis kui teenuse kasutaja on teinud tellimuse, sisestanud kõik vajalikud andmed ning tasunud tellimuse eest.

 

Hinnad

 

Kõik Le Vignoble OÜ hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Le Vignoble OÜ on õigus igal ajal muuta toodete hindu. Kui Le Vignoble OÜ on muutnud hindu pärast Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub www.levignoble.net tarnima Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

  • Juhul kui esineb tõrkeid tellimuse vormistamisel või juurde maksmisel, siis palun kindlasti ühendust võtta meie klienditoega: e-mail: levignoble64@gmail.com või telefonil 56464831

bottom of page